BİZ KİMİZ?


HANIMELİ ORGANİK, mevsiminde yetişen taze sebzeler başta olmak üzere, tamamen doğal ve katkısız geleneksel organik ürünlerin üretimi ve pazarlamasını yapmak amacıyla 2015 yılında kurulmuş bir firmadır.

Ürünlerimiz, doğal yollarla yetiştirilmiş bahçe ürünleri ve tamamen geleneksel üretim aşamaları takip edilerek hazırlanan; reçel, tarhana, salça, turşu ve meze çeşitleri halinde sizlere sunulmaktadır. Satışını sunduğumuz meze çeşitlerimiz günlük üretimimiz olup, diğer eşsiz tatlarımızla birlikte mağazamızda sizleri beklemektedir.

Ülkemizde belirli konularda ticari ihtisas tezinden yola çıkarak, sahasında daha ileri gitmeyi ilke edinen HANIMELİ ORGANİK, kalite, hijyen, tecrübe ve dürüstlük prensiplerinden taviz vermeden, tüketiciye en iyiyi sunabilme gayreti ve tamamen organik ürünleriyle sofranıza hitap etmek için çalışmaktadır. HANIMELİ ORGANİK, üretim, gıda güvenliği ve organik üretim sertifikalarını (TSE, ISO, HACCEP) da bünyesine katarak, her geçen gün kendisini yenilemeye ve geliştirmeye devam etmektedir. Bu sayede, hiçbir katkı maddesi içermeyen, annelerimizin elinin lezzetinde, doğal, şifalı ve besleyici ürünlerimizle tüm TÜRKİYE'ye hitap etmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız, bir tadanın bir daha vazgeçemeyeceği geleneksel lezzet olan HANIMELİ ORGANİK markasını daha ileriye götürmenin gayreti ve heyecanı içerisindedir.


"Kalbinizden sevgi, sofranızdan organik doğal ürünler eksik olmasın!"


Zuhal BOZDEMİR